Turniej Futsalu

 

Grupa A 26.03 Grupa B 23.04
ZS Ekonomicznych nr 1 1. VII LO
I LO 2. XII LO
III LO 3. II LO
ZS Łączności 4. Prywatne VIII LO
VI LO 5. XIII LO

9.10 ZS Ekonom – I LO 1:0 XIII LO – XII LO 0:3
9.30 III LO – ZSŁ 5:1 II LO – Prywatne VIII LO 1:0
9.50 VI LO – ZS Ekonom 1:2 VII LO – XIII LO 6:1
10.10 I LO – III LO 1:4 XII LO – II LO 1:3
10.30 ZSŁ – VI LO 0:1 Prywatne VIII LO – VII LO 2:3
10.50 ZS Ekonom – III LO 0:3 XIII LO – II LO 2:4
11.10 I LO – ZSŁ 1:0 XII LO – Prywatne VIII LO 1:0
11.30 VI – III LO 1:2 VII LO – II LO 1:0
11.50 ZS Ekonom – ZSŁ 1:1 XIII LO – Prywatne VIII LO 3:1
12.10 I LO – VI LO 2:0 XII LO – VII LO 1:3

Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki PKT
1. VII LO 4 4 0 0 13 – 4 12
2. II LO 4 3 0 1 8 – 4 9
3. XII LO 4 2 0 2 6 – 6 6
4. XIII LO 4 1 0 3 6 – 14 3
5. VIII Prywatne LO 4 0 0 4 3 – 8 0

Do finałów awansowały drużyny VII LO oraz II LO

Mecze finałowe:
I Półfinał VII LO – ZS Ekonomicznych nr 1 5:2 (2:1)
II Półfinał III LO – II LO 2:1 (1:0)

Mecz o III miejsce II LO – ZSE nr 1 5:1 (3:0)
Finał III LO – VII LO 1:1 (1:0) k. 3:2

Tabela strzelców:
9 goli – Jan Czerlunczakiewicz (VII LO)
8 goli – Wiśniewski Michał (III LO)
6 goli – Adma Jawor (II LO)
5 goli – Łazarczyk Karol (III LO)
4 gole – Piotr Janik ( VII LO)


 

FINAŁ PRACOWNIKÓW

Mecze eliminacyjne:
UJ – AGH 4:0
UP – UEK 1:8
UP – UJ 6:1
UEK – AGH 7:0
UEK – UJ 7:1
UP – AGH 10:2

Finały w Tauron Arenie
AGH – UP 2:3 (2:1)
UEK – UP 4:3 (2:1)
UEK – AGH 4:3 (2:0)

Tabela Strzelców:
8 goli – Krzysztof Lipecki (UEK)
7 goli – Michał Karasiński, Daniel Bukalski
5 goli – Andrzej Kozubowski, Jakub Mantorski


 

Wyniki II rzutu eliminacji Turnieju Futsalu

Grupa A               26.03     Grupa B               23.04
ZS Ekonomicznych nr 1 VII LO
I LO XII LO
III LO II LO
ZS Łączności Prywatne VIII LO
VI LO     XIII LO

 9.10     ZS Ekonom – I LO 1:0                                                XIII LO – XII LO 0:3

9.30     III LO – ZSŁ 5:1                                                           II LO – Prywatne VIII LO 1:0

9.50     VI LO – ZS Ekonom 1:2                                              VII LO – XIII LO 6:1

10.10   I LO – III LO 1:4                                                         XII LO – II LO 1:3

10.30   ZSŁ – VI LO 0:1                                                          Prywatne VIII LO – VII LO 2:3

10.50   ZS Ekonom – III LO 0:3                                              XIII LO – II LO 2:4

11.10   I LO – ZSŁ 1:0                                                            XII LO – Prywatne VIII LO 1:0  

11.30   VI  – III LO 1:2                                                            VII LO – II LO 1:0

11.50   ZS Ekonom – ZSŁ 1:1                                                 XIII LO – Prywatne VIII LO 3:1

12.10   I LO – VI LO 2:0                                                         XII LO – VII LO 1:3

Tabela wyników grupy B

 

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki

PKT

1. VII LO

4

4

0

0

13 – 4

12

2. II LO

4

3

0

1

8 – 4

9

3. XII LO

4

2

0

2

6 – 6

6

4. XIII LO

4

1

0

3

6 – 14

3

5. VIII Prywatne LO

4

0

0

4

3 – 8

0

 

Do finałów awansowały drużyny VII LO oraz II LO

 

Mecze finałowe:

I Półfinał                  VII LO – ZS Ekonomicznych nr 1

II Półfinał                 III LO – II LO

 

Tabela strzelców:

8 goli – Wiśniewski Michał (III LO)

6 goli – Jan Czerlunczakiewicz (VII LO)

5 goli – Łazarczyk Karol (III LO)

4 gole – Piotr Janik ( VII LO), Adam Jawor (II LO)

3 gole – Lewandowski Felicjan, Maciej Grzesik, Adam Musiał

2 gole – M. Przywara, B. Czarnecki, B. Radwanek, J. Klimek, B. Gubała

1 gol – K. Miśkowicz, P. Marczyk, K. Iwanicki, K. Mazur, M. Wcisło, J. Marek, S. Młodnicki, H. Chrzan, P. Rząsa, F. Adamczewski, M. Mirek, K. Garus, S. Rozkrut, P. Fortecki, B. Żyłko

 


UJ – AGH      4:0

UP – UEK      1:8

UP – UJ         6:1

UEK – AGH   7:0

UEK – UJ       7:1

UP – AGH     10:2  

 

Tabela wyników

 

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki

PKT

1. UEK

3

3

0

0

22:2

9

2. UP

3

2

0

1

17:11

6

3. UJ

3

1

0

2

6:13

3

4. AGH

3

0

0

3

2:21

0

Finały w Tauron Arenie

Mecz o I miejsce                   UEK – UP

Mecz o III miejsce                               UJ – AGH

 

Tabela Strzelców:

7 goli – Krzysztof Lipecki (UEK)

5 goli – Andrzej Kozubowski (UEK), Daniel Bukalski (UEK)

4 gole – Michał Karasiński (UP), Krzysztof Bryła (UP)

3 gole – Piotr Pastuszko (UP), Łukasz Lic (UP), Adam Michalik (UEK), Jakub Mantorski (UP)

2 gole – Piotr Markiewicz (UEK), Dariusz Igielski (UJ), Jacek Kumański (UJ), Matusz Kumański (UJ)

1 gol – W. Chruściel (AGH),

 


 

Tabela wyników grupy A

 

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki

PKT

1.  III LO

4

4

0

0

14:3

12

2. ZS Ekonom

4

2

1

1

4:5

7

3. I LO

4

2

0

2

4:5

6

4. VI LO

4

1

0

3

3:6

3

 

5. ZSŁ

4

0

1

3

2:8

1


Do finałów awansowały drużyny III LO oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1

 

 

Tabela strzelców:

8 goli – Wiśniewski Michał (III LO)

5 goli – Łazarczyk Karol (III LO)

3 gole – Lewandowski Felicjan (I LO)

1 gol – K. Miśkowicz, P. Marczyk, K. Iwanicki, K. Mazur, M. Wcisło, J. Marek, S. Młodnicki, H. Chrzan, P. Rząsa, F. Adamczewski, M. Mirek


 

W turnieju bierze udział 10 drużyn; są to reprezentacje krakowskich szkół średnich:

Lista szkół:

1. XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie
2. Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie
3. I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie
4. II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
5. III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie
6. Zespół Szkół Łączności w Krakowie
7. VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Krakowie
8. VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie
9. VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
10. XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Krakowie

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

 

GRUPA A

GRUPA B

ZS EKONOMICZNYCH nr 1

VII LO

I LO

XII LO

III LO

II LO

ZS ŁĄCZNOŚCI

PRYWATNE VIII LO

VI LO

XIII LO


Terminarz rozgrywek:

Hala Uniwersytetu Rolniczego ul. 29 listopada 56

GODZINA

GRUPA A – 26.03. 2017 r.

WYNIKI GRUPY A

GRUPA B – 23.04. 2017 r.

WYNIKI GRUPY B

09:10

ZS EKONOMICZNYCH nr 1 – I LO

1:0

XIII LO – XII LO

 

09:30

III LO – ZS ŁĄCZNOŚCI

5:1

II LO – PRYWATNE VIII LO

 

09:50

VI LO – ZS EKONOMICZNYCH nr 1

1:2

VII LO – XIII LO

 

10:10

I LO – III LO

1:4

XII LO – II LO

 

10:30

ZS ŁĄCZNOŚCI – VI LO

0:1

PRYWATNE VIII LO – VII LO

 

10:50

ZS EKONOMICZNYCH nr 1 – III LO

0:3

XIII LO – II LO

 

11:10

I LO – ZS ŁĄCZNOŚCI

1:0

XII LO – PRYWATNE VIII LO

 

11:30

VI LO – III LO

1:2

VII LO – II LO

 

11:50

ZS EKONOMICZNYCH nr 1ZS ŁĄCZNOŚCI

1:1

XIII LO – PRYWATNE VIII LO

 

12:10

I LO – VI LO

2:0

XII LO – VII LO

 

 

 


 

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w Turnieju Futsalu Mężczyzn szkół Średnich – „NATURALNIE FUTSAL …”.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch etapach:

- faza eliminacyjna realizowana w hali Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w terminach
26 marzec i 23 kwiecień 2017 roku w godzinach 09:00 – 13:00,

- finał zaplanowano w Tauron Arena Kraków dnia 22 maja 2017 r. w godzinach 14:00 – 18:00.

Zaproszenie kierujemy do uczniów krakowskich szkół średnich.

Turniej finałowy jest podsumowaniem festiwalowych wydarzeń sportowych i uczestniczą
w nim Rektorzy uczelni krakowskich, przedstawiciele władz Miasta Krakowa, przedstawiciele Kuratorium Oświaty i Wychowania, sponsorzy, media radiowe i telewizyjne, etc.

Dla finalistów przewidziano nagrody indywidualne oraz zespołowe.

W załączniku przesyłamy szczegółowe informacje dotyczące Turnieju.

Dodatkowe  informacje na temat turnieju uzyskać można w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ul. Ingardena 4 lub telefonicznie pod nr tel. 12-662-66-48 oraz na stronie internetowej Festiwalu Nauki i Sztuki  www.festiwalnauki.up.krakow.pl

 


TURNIEJ SZKOŁY:

Komunikat nr 1 Regulamin Turnieju 2017

Załącznik nr 1 lista zgłoszeniowa

załącznik nr 2 turniej futsalu 2017

Załącznik nr 3 turniej futsalu 2017

Komunikat nr 1 Regulamin Turnieju Naturalnie Futsal 2017


TURNIEJ PRACOWNICY:

Komunikat nr 2 – pracownicy

Załącznik nr 1 lista zgłoszeniowa -Festiwal Nauki i Sztuki

Załącznik nr 2 – oświadczenie o stanie zdrowia- turniej futsalu – Festiwal Nauki i Sztuki 2017

Załącznik nr 3- przepisy gry – turniej futsalu – Festiwal Nauki i Sztuki 2017